Laureáti 2015/2016
Ročníky
České ručičky

Vážení přátelé Českých ručiček, připravili jsme pro vás

ARCHIV VIII. ROČNÍKU PŘEHLÍDKY.

Můžete si tak prohlédnout výsledkové listiny, fotogalerie i videozáznamy ze všech finálových soutěží zařazených do uplynulého ročníku. 

Zároveň přikládáme 

ZÁVĚREČNOU ZPRÁVU VIII. ROČNÍKU 2015/2016.

 

Kopidlenský kvítek 2015, obor zahradník Výsledková listina Fotogalerie Video
Dřevorubec junior 2016, obor lesní mechanizátor Výsledková listina Fotogalerie Video
Mistrovství ČR v SOD, obor opravář zemědělských strojů Výsledková listina Fotogalerie Video
Harmonie 2015, obor kosmetička Výsledková listina Fotogalerie Video
Harmonie 2015, obor kadeřnice dámská Výsledková listina Fotogalerie Video
Gastrojunior Brno Bidvest Cup 2016, obor kuchař Výsledková listina Fotogalerie Video
Gastrojunior Brno Bidvest Cup 2016, obor servírka Výsledková listina Fotogalerie Video
Gastrojunior Brno Bidvest Cup 2016, obor cukrářka Výsledková listina Fotogalerie Video

Kovo junior 2016, obor obráběč kovů

Výsledková listina  Fotogalerie Video 
Kovo junior 2016, obor mechanik seřizovač Výsledková listina Fotogalerie Video
Kovo junior 2016, obor strojní mechanik Výsledková listina Fotogalerie Video
Autoopravář junior 2016, obor automechanik Výsledková listina Fotogalerie Video
Autoopravář junior 2016, obor autolakýrník Výsledková listina Fotogalerie Video
Autoopravář junior 2016, obor karosář Výsledková listina Fotogalerie Video
SOD, obor elektro-silnoproud Výsledková listina Fotogalerie Video
SOD, obor elektro-slaboproud Výsledková listina Fotogalerie Video
Mistrovství ČR s MZN účastí, Učeň Instalatér 2016 Výsledková listina Fotogalerie Video
Mistrovství ČR s MZN účastí 2016, obor klempíř Výsledková listina Fotogalerie Video
Mistrovství ČR s MZN účastí 2016, obor pokrývač Výsledková listina Fotogalerie Video
Mistrovství ČR s MZN účastí 2016, obor tesař Výsledková listina Fotogalerie Video
Mistrovství ČR s MZN účastí 2016, obor kominík Výsledková listina Fotogalerie Video
Mistrovství ČR s MZN účastí 2016, obor plynař Výsledková listina Fotogalerie Video

Pavla Střílková, obor servírka, Střední škola Brno, Charbulova, příspěvková organizace
Tomáš Horký, Soukromá HŠ Bukaschool s.r.o., Most
David Jordák, obor dřevorubec, SLŠ Křivoklát
Richard Šílený, obor automechanik, VOŠ, SPŠ automobilní a technická České Budějovice
Jaroslav Bažuk, obor autolakýrník, SŠ automobilní a informatiky, Praha - Hostivař
Ondřej Koiš, obor karosář, SŠTO, Havířov - Šumbark
Martin Veselský, obor obráběč kovů, VOŠ a SPŠ Žďár nad Sázavou
Matěj Palička, obor elektro - silnoproud, SPŠ, SOŠ a SOU Hradec Králové
Jakub Kmošek, obor elektro slaboproud, SPŠ, SOŠ a SOU Hradec Králové
Jindřich Pitra, obor strojní mechanik, ISŠ technická, Vysoké Mýto, Mládežnická 380
Miroslav Doležal, obor mechanik plynových zařízení, SOU plynárenské, Pardubice
Tomáš Hakl, obor zahradník, SŠZ Kopidlno
Vojtěch Škopek, obor mechanik seřizovač, SOŠ strojní a elektrotech. Velešín
Jaroslav Borský, obor klempíř, SŠ služeb a řemesel Stochov
Jan Hanák, obor instalatér, SOŠ a SOU Vocelova 1338, Hradec Králové
Jakub Vaňáček, obor kominík, SŠSŘ Brno - Bosonohy, Pražská 38b, p.o.
Jan Vybíral, obor kuchař, Soukromá HŠ Bukaschool s.r.o., Most
Pavel Klimeš, obor opravář zem. strojů, SŠ řemeslná a ZŠ Soběslav
David Kučera, obor pokrývač, SOŠ a SOU Vyškov
Roman Hynek, obor tesař, SŠ řemeslná Jaroměř
Markéta Nogolová, obor kadeřnice, Střední škola služeb a podnikání, Ostrava - Poruba
Marie Šmardová, obor kosmetička, Střední škola Brno, Charbulova, příspěvková organizace