Laureáti 2017/2018
Ročníky
České ručičky

 

 

 

     

Kateřina Janoušková
Střední odborná škola Jarov

Obor zahradník/ce

Vladyslav Rjasnyj 
SŠ gastro. a hotel. s.r.o. Braník

Obor cukrář

Eliška Syrůčková
SŠ Brno, Charbulova, p. o.

Obor servírka

     

Vojtěch Petržela
HŠ, VOŠ hotelnictví Poděbrady

Obor kuchař

Veronika Marténková
SŠ služeb a podnikání, Ostrava

Obor kadeřnice

Nikol Hrabinová
SŠ služ., obch. a gastr., HK

Obor kosmetička

     

Lukáš Novotný
SŠ tech., gastr. a aut. Chomutov

Obor mechanik - seřizovač

Vít Vrana
VOŠ a SOŠ aut. Zábřeh

Obor karosář

Nicolas Kočí
SOU a SOŠ, Znojmo

Obor automechanik

     

Jiří Pletka
ŠKODA AUTO a.s.

Obor autolakýrník

Vojtěch Nebeský
SŠ lodní dopr. a tech. řem. Děčín

Obor zámečník/strojní mechanik

Michal Žák
SPŠ Chrudim

Obor obráběč kovů

     

Jan Hušek
SPŠ, SOŠ a SOU HK
SLŠ Křivoklát

Obor elektro - silnoproud

Pavel Kopřiva
VOŠ a SPŠ Žďár

Obor elektro - slaboproud

Martin Oblouk
SŠP České Budějovice

Obor kominík

     

Ondřej Porubek
SŠŘ Jaroměř

Obor tesař

Hynek Minář
SŠSŘ Brno Bosonohy

Obor pokrývač

Viktor Hošek
SŠSŘ Brno Bosonohy

Obor klempíř

     

Ladislav Hokeš
SLŠ Křivoklát

Obor lesní mechanizátor

Richard Krejčí
SOŠ a SOU Vlašim

Obor opravář zemědělských strojů

David Šimek
SOU Uherský Brod

Obor instalatér

 

 

Kopidlenský kvítek - Mistrovstí České republiky v zahradnickém oboru, obor zahradník Výsledková listina

Fotogalerie

Foto ke stažení

Video

Video ke stažení

Dřevorubec junior 2018, obor lesní mechanizátor Výsledková listina

Fotogalerie

Foto ke stažení

Video

Video ke stažení

Mistrovství ČR v SOD, obor opravář zemědělských strojů Výsledková listina

Fotogalerie

Foto ke stažení

Video

Video ke stažení

Harmonie 2017/2018, obor kosmetička Výsledková listina

Fotogalerie

Foto ke stažení

Video

Video ke stažení

Harmonie 2017/2018, obor kadeřnice dámská Výsledková listina

Fotogalerie

Foto ke stažení

Video

Video ke stažení

Gastrojunior Brno Bidvest Cup 2018, obor kuchař Výsledková listina

Fotogalerie

Foto ke stažení

Video

Video ke stažení

Gastrojunior Brno Bidvest Cup 2018, obor servírka Výsledková listina

Fotogalerie

Foto ke stažení

Video

Video ke stažení

Gastrojunior Brno Bidvest Cup 2018, obor cukrářka Výsledková listina

Fotogalerie

Foto ke stažení

Video

Video ke stažení

Kovo junior 2018, obor obráběč kovů

Výsledková listina

Fotogalerie

Foto ke stažení

Video 

Video ke stažení

Kovo junior 2018, obor mechanik seřizovač Výsledková listina

Fotogalerie

Foto ke stažení

Video

Video ke stažení

Kovo junior 2018, obor strojní mechanik Výsledková listina

Fotogalerie

Foto ke stažení

Video

Video ke stažení

Autoopravář junior 2018, obor automechanik Výsledková listina

Fotogalerie

Foto ke stažení

Video

Video ke stažení

Autoopravář junior 2018, obor autolakýrník Výsledková listina

Fotogalerie

Foto ke stažení

Video

Video ke stažení

Autoopravář junior 2018, obor karosář Výsledková listina

Fotogalerie

Foto ke stažení

Video

Video ke stažení

SOD, obor elektro-silnoproud Výsledková listina

Fotogalerie

Foto ke stažení

Video

Video ke stažení

SOD, obor elektro-slaboproud Výsledková listina

Fotogalerie

Foto ke stažení

Video

Video ke stažení

Mistrovství ČR s MZN účastí, Učeň Instalatér 2018 Výsledková listina

Fotogalerie

Foto ke stažení

Video

Video ke stažení

Mistrovství ČR s MZN účastí 2018, obor klempíř Výsledková listina

Fotogalerie

Foto ke stažení

Video

Video ke stažení

Mistrovství ČR s MZN účastí 2018, obor pokrývač Výsledková listina

Fotogalerie

Foto ke stažení

Video

Video ke stažení

Mistrovství ČR s MZN účastí 2018, obor tesař Výsledková listina

Fotogalerie

Foto ke stažení

Video

Video ke stažení

Mistrovství ČR s MZN účastí 2018, obor kominík Výsledková listina

Fotogalerie

Foto ke stažení

Video

Video ke stažení

 

 

Galavečer - fotogalerie, video ke shlédnutí

Tisková zpráva

Závěrečná zpráva