Laureáti 2016/2017
Ročníky
České ručičky

 

 

Filip Bracek, zahradník

Střední zahradnická škola Rajhrad, příspěvková organizace

Vojtěch Petržela, kuchař

SOŠ a SOU Polička

Pavla Střílková, servírka

Střední škola potravinářská,

obchodu a služeb Brno

 

     
 

Ajpkaljeva Botakoz, cukrářka 

SŠ obchodu, řemesel, služeb a ZŠ Ústí n/Labem, p.o 

 

Kristýna Lišková, kosmetička

Střední škola potravinářská,

obchodu a služeb Brno

 

Nela Salajová, kadeřnice

Střední škola oděvní a služeb Vizovice

     
 Automechanik  Roman Vydra, autolakýrník  Karosář
     
     Štěpán Crha, zámečník
     

Michal Procházka, elekrikář silnoproud

SPŠ, SOŠ a SOU Hradec Králové

Pavel Bouček, elektrikář slaboproud

SPŠ Brno, Purkyňova

Dominik Chalupa, instalatér
     
 Jaroslav Borský, klempíř  Patrik Badin, pokrývač  Lukáš Michal, tesař
     

 Matěj Procházka, dřevorubec

Střední škola hospodářská a lesnická, Frýdlant,

Bělíkova 1387, příspěvková organizace

 Stanislav Malý, opravář zemědělských strojů

Střední průmyslová škola Třebíč

 Josef Vyhnálek, kominík

 

 

 

Vážení přátelé Českých ručiček, připravili jsme pro vás

ARCHIV IX. ROČNÍKU PŘEHLÍDKY.

Můžete si tak prohlédnout výsledkové listiny, fotogalerie i videozáznamy ze všech finálových soutěží zařazených do IX. ročníku. 

Závěrečná tisková zpráva.

Závěrečná zpráva 9. ročníku.

 

 

 

 

 

Kopidlenský kvítek 2016, obor zahradník Výsledková listina

Fotogalerie

Foto ke stažení

Video

Video ke stažení

Dřevorubec junior 2017, obor lesní mechanizátor Výsledková listina

Fotogalerie

Foto ke stažení

Video

Video ke stažení

Mistrovství ČR v SOD, obor opravář zemědělských strojů Výsledková listina

Fotogalerie

Foto ke stažení

Video

Video ke stažení

Harmonie 2016, obor kosmetička Výsledková listina

Fotogalerie

Foto ke stažení

Video

Video ke stažení

Harmonie 2016, obor kadeřnice dámská Výsledková listina

Fotogalerie

Foto ke stažení

Video

Video ke stažení

Gastrojunior Brno Bidvest Cup 2017, obor kuchař Výsledková listina

Fotogalerie

Foto ke stažení

Video

Video ke stažení

Gastrojunior Brno Bidvest Cup 2017, obor servírka Výsledková listina

Fotogalerie

Foto ke stažení

Video

Video ke stažení

Gastrojunior Brno Bidvest Cup 2017, obor cukrářka Výsledková listina

Fotogalerie

Foto ke stažení

Video

Video ke stažení

Kovo junior 2017, obor obráběč kovů

Výsledková listina

Fotogalerie

Foto ke stažení

Video 

Video ke stažení

Kovo junior 2017, obor mechanik seřizovač Výsledková listina

Fotogalerie

Foto ke stažení

Video

Video ke stažení

Kovo junior 2017, obor strojní mechanik Výsledková listina

Fotogalerie

Foto ke stažení

Video

Video ke stažení

Autoopravář junior 2017, obor automechanik Výsledková listina

Fotogalerie

Foto ke stažení

Video

Video ke stažení

Autoopravář junior 2017, obor autolakýrník Výsledková listina

Fotogalerie

Foto ke stažení

Video

Video ke stažení

Autoopravář junior 2017, obor karosář Výsledková listina

Fotogalerie

Foto ke stažení

Video

Video ke stažení

SOD, obor elektro-silnoproud Výsledková listina

Fotogalerie

Foto ke stažení

Video

Video ke stažení

SOD, obor elektro-slaboproud Výsledková listina

Fotogalerie

Foto ke stažení

Video

Video ke stažení

Mistrovství ČR s MZN účastí, Učeň Instalatér 2017 Výsledková listina

Fotogalerie

Foto ke stažení

Video

Video ke stažení

Mistrovství ČR s MZN účastí 2017, obor klempíř Výsledková listina

Fotogalerie

Foto ke stažení

Video

Video ke stažení

Mistrovství ČR s MZN účastí 2017, obor pokrývač Výsledková listina

Fotogalerie

Foto ke stažení

Video

Video ke stažení

Mistrovství ČR s MZN účastí 2017, obor tesař Výsledková listina

Fotogalerie

Foto ke stažení

Video

Video ke stažení

Mistrovství ČR s MZN účastí 2017, obor kominík Výsledková listina

Fotogalerie

Foto ke stažení

Video

Video ke stažení